KARDEŞLERİMDEN ÖNCE.....

Kardeşlerimle (RNéE  vetRAX   Yuuk!  magiSSa) tanışmadan önce mutlu olduğumu sandığım bir yaşantım vardı. Yine aynı kişiydim ama arkadaşlarım farklıydı. ben onlara İP ve CP demek istiyorum. onlarla çok yakındım yediğim içtiğim ayrı gitmezdi özelliklede İP ile anlaşırdım benlik bir tip gibi zannederdim onu. CP daha uzaktı bana ama onuda seviyodum.

zamanla ne oldu aslında tam olarak bende bilmiyorum. ama sadece şunu hatırlıyorum. yanlış tavırlarını görmeye başlaım İP nin yani böyle başka birini görünce beni satmalar aklı bir karış havada tavırları gibi... CP de  zaten içten gelen bir kıskançlık ve sinsilik vardı.

sınıfa geçen senelerde bir kız geldi böyle emo takılmalar havalı tavırlar ben hayata savşmaya geldim gibisinden konuşmalar herşeye zıt gitmeler. İP ve CP ninde istediği yaşam tarzı buymuş sanırım. beni bırakıp kıza yakınlaştılar bunlar. ben bunu hissettiğim anda benim içime bir  kurt düştü. bu sefer İP ve CP yi takibe aldım sezmelerini sağlamadan tabiki... bunlar gitgide uzaklaştılar. o sıralardada zaten RNéE ile takılıyodum az çok. tabi bugünki gibi sıkı fıkı o benim kardeşim ayaklarında değildik haftasonu buluşmalarıydı bizimkisi.

dedim hazır sevmeye başladığım bir arakadaşım var ben bunları aldım karşıma adam gibi anlatmaya başladım derdimi. biraz mırın kırın kabul etmemezlik. dedim bi gidin  bütün olan bu işte. aslında dünden razılardı buna. ayrıldık iyilikle. hemen ayrılmamızın bir ayına gelmeden bunlar altı kişilik bir grup oluşturdular cp ip yeni gelen kız ben ona kp diyim en iyisi. mp ve gp ha birde bizim magiSSa ... tabi işin ilginç tarafıda o. ama ben bu hikayeyi başka bölüme saklıyorum....

bende temelli olarak RNéE akaTRiel ve Yuuk! tarafına transfer oldum. ilk zamanlar uyum süreci içerisinde bazı atışmalar oldu elbet ama zaman ilerledikçe alıştık birbirimize. gözüm onlardan başka hiç bişi görmüyodu ve hala da görmüyo seviyorum ben onları hemde çook

işte onlardan önceki yaşantım.

şimdi düşünüyorumda çok kötü bir yaşantım varmış aslında. sığ boş ve anlamsız. ben bu tarafa kayınca okumayı sevdim yaşamayı  öğrendim makarna pişirmeyi öğrendim :d sevilmeyi daha çok sevmeyi dostluğu, kan bağı olmasada manevi kardeşliği, eğlenceyi.... ben aslında yaşamımdan önemli şeyleri onlarda öğrendim. çok sağolun kardeşlerim hep varolun ve benimle kalın.

:D

          LOsAsT

             HeR ZaMaN GüÇ BeNdE !

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !